Hakkımızda

Hakkımızda

Doruk Su Arıtma; Dünyadaki seçkin Su Arıtma Fuarlarini müsterileri için yerinde takip eden, son teknolojik gelismeleri müsterisine aktarmayi amaç edinmis bir firmadir. Fuarlarda tespit etmis oldugu en kaliteli ürünlerin ithalatini direk kendisi yapar. Doruk Su Arıtma Içme Su Arıtma sistemleri için kullanilan filtrelerin kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Doruk Su Arıtma, 1. Sinif kalite filtreleri 1.sinif kalite pompa ve ekipmanlari direk üreticisinden getirir ve arıtma cihazlarinin dis kasasina montajini yine kendisi yapar.

Bu nedenle cihazin dis görünüsünün, estetiklik haricinde arıtma islevine ve içme suyunun tadinin kalitesine herhangi bir pozitif katkisi yoktur. Bu nedenle bir arıtma cihazi alirken arıtma islevinin yaninda suyun tadi en önemli kissasdir.

Doruk Su arıtma olarak, evsel ve endüstriyel ihtiyaçlarınız için güvenli, kaliteli ve ultra saf su sağlayan en iyi çözümleri üretmekteyiz.
AQUATEK, Doruk Su Arıtma Sistemleri’nin tescilli markasıdır ve üretimi Türkiye’de yapılmaktadır.

 1.sinif kalite malzemelerin kullanildigi Doruk Su Arıtma Su Arıtma Cihazları ile üretilen suda acilik olmaz ve tüketicide çok rahat içimi olan bir his uyandirir. Türkiyenin ve Dünyanın yeni markası Doruk Su Arıtma cihazları tüm türkiyede ve dünyada yerini alacaktır.Bunun için gece gündüz çok çalışıyoruz.

 7/24 arge ve teknik sorunlar ile çalışmaktayız. Doruk Su Arıtma hizmet anlayışı her gün olup, 7/24 teknik servis imkanı ile çalışıyoruz.